uzzinivin-vienkarsi-3-soli
- Kā pārbaudīt auto

3 vienkārši soļi kā uzzināt auto VIN numuru

UzziniVIN ir apkopojis 3 vienkāršus soļus, kā noskaidrot sludinājumā esošās automašīnas VIN numuru. Lasi un iesaki arī savus padomus komentāros.

Problēma

Nereti apskatot automašīnu sludinājumā rodās velme pārbaudīt auto vēsturi pēc VIN numura. Tomēr ne visi automašīnu pārdevēji labprātīgi dāļā šos vērtīgos – 17 simbolu šifrējumus. Kā nekā šī vērtīgā burtu un ciparu kombinācija sevī slēpj neiedomājamu informāciju un ar to ir iespējams pārbaudīt jebkura transportlīdzekļa vēsturi no A-Z tādās vietnēs kā autoDNA.

Risinājumi

Zemāk apkoposim 3 populārākos veidus kā uzzināt VIN numuru:

  1. Diezgan bieži sludinājumos auto pārdevēji fotografē tehniskās apskates uzlīmes, tad nu lūk arī šī mazā spīdīgā uzlīme ietver sevī VIN numura pēdējos 5 ciparus, šos ciparus var vienkārši salīdzināt ar nepareizi norādīto VIN kodu un izlabot kļūdu. Kas savukārt novedīs pie pilnas auto vēstures.
  2. Ja transportlīdzekļa fotogrāfijās ir redzams reģistrācijas numurs, to ir iespējams ievadīt mūsu portālā vai CSDD reģistrā un iegūt pilnu VIN numuru
  3. Visbeidzot uzzvanot pārdevējam un pajautājot tam atsūtīt VIN kodu ar SMS palīdzību.

Ieteikums

Pēc VIN numura iegūšanas to ir nepieciešams pārbaudīt vai iegūtas ciparu un burtu virknējums atbilst konkrētajam auto. Kā jau iepriekš minējām VIN datubāzi – tātad šajā datubāzē ievadot vai iekopējot VIN kodu parādīs informāciju par automašīnu, kas ir iekodēta šajā VIN numurā. Ja auto marka un modelis atbilst kā arī krāsa, gads un sēdvietu skaits. To starpcitu ir iespējams pārbaudīt bezmaksas ar autoDNA VIN dekoderi. Tad varam braukt aplūkot konkrēto automašīnu arī dzīvē.

Lai jums labi ripo, jūsu iegādātais auto.
UzziniVIN.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *