- vin

Noskaidro VIN pēc auto fotogrāfijas!

Sludinājumu portālā pāŗdošanā ir pieejams BMW, kuram nav norādits VIN numurs?! Tā ir ikdiena! Daudzi automašīnu pārdevēji slēpj VIN kodu, lai nebūtu iespējams pārbaudīt auto vēsturi pēc VIN. Šādos gadījumos potenciālais pircējs dodas apskatīt auto un pārdevējs prasmīgi sāk apvārdot pircēju… automašīna esot ideāla stāvoklī viss ir orģināls utml. izstrādāti stāsti.

Bet mūsdienās tā vairs nav problēma ir iespējams vin numuru uzzināt CSDD maksas pakalpojumos vai arī izmantojot UzziniVIN pilnīgi bezmaksas.

Nofotogrāfējiet automašīnas numuru un 3 sekunžu laikā Jūs saņemsiet informāciju par automašīnu.

Attēlā ir jābūt redzamam automašīnas numuram, pēc kura mūsu sistēma pārbauda dažādus reģistrus un arhīvus, kur šī numurzīme tika saglabāta.

Pēc Reģistrācijas numura nolasīšanas sistēma piedāvā iespēju pārliecināties par nofotografētā numura korektumu, lai izvairītos no kļūdas.

Pēc Jūsu apstiprinājuma sistēma apkopo visu pieejamo informāciju par automašīnu. Uzrāda diagnostikā fiksētos nobraukumus un VIN numuru. Pēc kura savukārt ir iespējams pārbaudīt automašīnas vēsturi pie dīlera vai autoDNA negadījumu reģistros.

Ja arī jums ir kādi ierosinājumi kā uzlabot UzziniVIN.lv pakalpojuma kvalitāti, droši sazinieties ar mums izmantojot e-pastu vai tālruni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *