- Padmos

Kādēļ izmantot Auto numura un VIN salīdzināšanu? Kādēļ pārdevēji krāpjas?

Vai esiet saskārušies ar sitāciju, kad sludinājumā ir norādīts nepareizs VIN numurs? Un vai esat aizdomājies kādēļ tas ir tā – varbūt neliela drukas kļūda vai tomēr apzināta maldināšana? Kā var uzzināt automašīnas VIN kodu pēc reģistrācijas numura? Elementāri! 

UzziniVIN™ To var izdarīt divos vienkāršos veidos: 

1- Ievadi automašīnas reģistrācijas numuru UzziniVIN.lv vientē manuāli, piem. KT4653 pēc 20 sekundēm mūsu kolēģi sniegs atbildi kā arī parādīs iepriekšējās valsts reģistrācijas numurus – tādā veidā ir iespējams noskaidro no kurienes ir ievests transportlīdzeklis.

2- Otrais variants Pilnīgs kosmoss :))
Nofotografē vēlamo automašīnu – tā, lai būtu redzams reģistrācijas numurs un uzzini automašīnas VIN kodu. Kā arī pie vin koda būs redzams automašīnas nobraukums hronoloģiskā veidā. No mazākā uz lielāko.

Kam ir domāts šis rīks?

Mēs esam par godīgu lietotu automašīnu pārdošanu – un automašīnu pārdevēji nereti “šmaucās” ar VIN numuriem sludinājumos – norādot tos pilnīgi nepatiesus un kļūdainus. Tādā veidā automašīnas pircējs jau “startā” tiek maldināts un nevar iepaszīties ar automašīnas vēsturi attālināti. Pircējam ir jādodas uz automašīnas tirdzniecības vietu un jāpārliecinās par korekto vin kodu. Kad beigās VIN kods tiek pārbaudīts – atklājās, ka automašīna pirms tam ir bijusi “slīkonis” vai citā valstī norakstīts transportlīdzeklis.

Tādēļ mēs sadarbībā ar autoDNA.lv mēģinām palīdzēt automašīnu pircējiem, jau laicīgi “neizejot no mājas” pārliecināties par pārdevēja sludinājuma atbilstību īstenībai.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *